O CHIMPANZEE BLOGU

Nebyli jste stvořeni, abyste vstávali, když je nebe plné hvězd, abyste žili život za svými víčky a do úst vkládali plastově chutnající objekty s podivuhodnou energetickou a výživovou hodnotou. Rádi vyprávíme příběhy a toto je místo, kde je s námi můžete sdílet. (Mimochodem to funguje oboustraně; zanechte koment-- prosíme a děkujeme)

MČR Perun Skymarathon 2016

10.05.2016 | Zdeněk Kříž | 0 comments

Minulou sobotu 7.5. 2016 proběhl již třetí Perun maraton. Jedná se o běh v krásném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd. Trasa vede přes masivy Javorový, Ropice, Príslop, Kozinec, Ostrý, kdy na každý vrchol se vystoupá nejprudšími svahy, a poté sbíhá technickými úseky. Akce je vedena jako MČR v SkyMarathonu a je součástí Czech Sky Series 2016. Ve zkratce - 41 km + 3 195 m pozitivního převýšení.

"...byly tam kopce nahoru, docela prudký :-) k tomu konkurence odpovídající mistrovskému závodu, krásný počasí, krásný výhledy, dost fandů a diváků a perfektní organizace.

Mně se závod docela povedl, i když jsem ho šel z plného tréninku a na začátku jsem se trošku trápil vysokým tempem soupeřů, ale s přibývajícíma kilometrama se to jen lepšilo a na konci mi bylo skoro líto, že už to končí :-). Nakonec z toho bylo první místo v kategorii 40+.

Děkuji všem mým partnerům za skvělý materiál na který je spoleh, speciálně Chimpanzee za nový produkt gelových bonbonů, na které jsem to celý bez problémů oběhnul, aniž by mi docházela energie.

Teď si trochu odpočinu od závodění, něco potrénuju a přesně podle plánu méně, ale kvalitně, se budu těšit na hlavní část sezony, Lavaredo, MS Buff Epic Trail, UTMB... Už se to blíží, stay TUNED :-)

 

 

 Podobné příspěvky
STARŠÍ PŘÍSPĚVKY » « NOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář

GO UP
Chimpanzeebar.com
IČ: 37564908
DIČ: CZ27564908
Číslo účtu: 110 110 7602 / 5500
Společnost je zapsána u městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 113612.