O CHIMPANZEE BLOGU

Nebyli jste stvořeni, abyste vstávali, když je nebe plné hvězd, abyste žili život za svými víčky a do úst vkládali plastově chutnající objekty s podivuhodnou energetickou a výživovou hodnotou. Rádi vyprávíme příběhy a toto je místo, kde je s námi můžete sdílet. (Mimochodem to funguje oboustraně; zanechte koment-- prosíme a děkujeme)

23.05.2016 | Jan Bauer – Jarda Boucník – Aleš Pícha | 0 comments

Obdrželi jsme pozdravy z čínského města Huangyaguan z provincie Tainjin, z Velké čínské zdi, na které se běžel Great Wall Maraton, kde nevidomý Honza Bauer a jeho traséři využili přírodní energie produktu Chimpanzee.

"Cesta byla náročná, jelikož na trati je velké množství schodů a také šikmé kamené cesty, kde občas schválně chybí kámen, aby se vytvořil jakýsi opěrný bod pro nohu. Tyto části společně s celkovým vyčerpáním byly pro nevidomého Honzu Bauera a jeho traséry asi tím největším oříškem.

Pro ostatní účastníky a pořadatele byl pokus nevidomého zdolat tento extrémní maraton neuvěřitelný!

V sobotu 21. května je nevidomá mise splněna. Jan Bauer jako první nevidomý Čech pokořil maraton na Velké čínské zdi se svými traséry s časem 5:34:05. Umístil se na 21. místě ve své kategorii a 138. místě celkově."

Gratulujeme!

 Podobné příspěvky
STARŠÍ PŘÍSPĚVKY » « NOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY

Napsat komentář

GO UP
Chimpanzeebar.com
IČ: 37564908
DIČ: CZ27564908
Číslo účtu: 110 110 7602 / 5500
Společnost je zapsána u městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 113612.