O CHIMPANZEE BLOGU

Nebyli jste stvořeni, abyste vstávali, když je nebe plné hvězd, abyste žili život za svými víčky a do úst vkládali plastově chutnající objekty s podivuhodnou energetickou a výživovou hodnotou. Rádi vyprávíme příběhy a toto je místo, kde je s námi můžete sdílet. (Mimochodem to funguje oboustraně; zanechte koment-- prosíme a děkujeme)

23.05.2016 | Jan Bauer – Jarda Boucník – Aleš Pícha | 0 comments

Obdrželi jsme pozdravy z čínského města Huangyaguan z provincie Tainjin, z Velké čínské zdi, na které se běžel Great Wall Maraton, kde nevidomý Honza Bauer a jeho traséři využili přírodní energie produktu Chimpanzee.

"Cesta byla náročná, jelikož na trati je velké množství schodů a také šikmé kamené cesty, kde občas schválně chybí kámen, aby se vytvořil jakýsi opěrný bod pro nohu. Tyto části společně s celkovým vyčerpáním byly pro nevidomého Honzu Bauera a jeho traséry asi tím největším oříškem.

Pro ostatní účastníky a pořadatele byl pokus nevidomého zdolat tento extrémní maraton neuvěřitelný!

V sobotu 21. května je nevidomá mise splněna. Jan Bauer jako první nevidomý Čech pokořil maraton na Velké čínské zdi se svými traséry s časem 5:34:05. Umístil se na 21. místě ve své kategorii a 138. místě celkově."

Gratulujeme!

 


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

MČR Perun Skymarathon 2016

10.05.2016 | Zdeněk Kříž | 0 comments

Minulou sobotu 7.5. 2016 proběhl již třetí Perun maraton. Jedná se o běh v krásném horském prostředí Moravskoslezských Beskyd. Trasa vede přes masivy Javorový, Ropice, Príslop, Kozinec, Ostrý, kdy na každý vrchol se vystoupá nejprudšími svahy, a poté sbíhá technickými úseky. Akce je vedena jako MČR v SkyMarathonu a je součástí Czech Sky Series 2016. Ve zkratce - 41 km + 3 195 m pozitivního převýšení.

"...byly tam kopce nahoru, docela prudký :-) k tomu konkurence odpovídající mistrovskému závodu, krásný počasí, krásný výhledy, dost fandů a diváků a perfektní organizace.

Mně se závod docela povedl, i když jsem ho šel z plného tréninku a na začátku jsem se trošku trápil vysokým tempem soupeřů, ale s přibývajícíma kilometrama se to jen lepšilo a na konci mi bylo skoro líto, že už to končí :-). Nakonec z toho bylo první místo v kategorii 40+.

Děkuji všem mým partnerům za skvělý materiál na který je spoleh, speciálně Chimpanzee za nový produkt gelových bonbonů, na které jsem to celý bez problémů oběhnul, aniž by mi docházela energie.

Teď si trochu odpočinu od závodění, něco potrénuju a přesně podle plánu méně, ale kvalitně, se budu těšit na hlavní část sezony, Lavaredo, MS Buff Epic Trail, UTMB... Už se to blíží, stay TUNED :-)

 

 

 


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

GodZone Race Report

17.04.2014 | Milan Brodina | 0 comments

...


POKRAČOVAT VE ČTENÍ

STARŠÍ PŘÍSPĚVKY »

GO UP
Chimpanzeebar.com
IČ: 37564908
DIČ: CZ27564908
Číslo účtu: 110 110 7602 / 5500
Společnost je zapsána u městského soudu v Praze,
oddíl C, vložka 113612.